Показано 0 - 0 з 0 | |

На Міжгірщині попрощалися з бійцем АТО Сергієм Цімботою

На жаль, Сергій Цімбота є уже п’ятим уродженцем верховинського краю, який загинув на сході України, захищаючи її суверенітет і цілісність. Перед цим свої життя у протидії з сепаратистськими силами та російською агресією віддали 26-річний Руслан Рущак, 23-річний Олександр Ігнатишин, 44-річний Віктор Маркусь та 22-річний Василь Росоха.

Сергій Цімбота був військовослужбовцем військової частини пп В 2830 (смт. Черкаське, Дніпропетровська область). У зоні бойових дій перебував у складі 2-го механізованого відділення, 3-го механізованого взводу, 1-ї механізованої роти, 1-го механізованого батальйону, будучи стрільцем-санітаром. Загинув верховинець 17 липня під час несення служби на РОП “Шахта Дутівка” під час обстрілу позицій Збройних сил України незаконними збройними формуваннями з мінометів. Один із снарядів влучив у бліндаж, внаслідок чого відбулося руйнування перекриття і блокування нашого земляка, що і призвели до його трагічної загибелі.

Сергію Цімботі було всього 30 років, два роки служив в українському війську за контрактом. У 2015-му, а саме 6 липня, був призваний на військову службу. Тобто, тільки трохи більше двох тижнів боєць був у зоні проведення антитерористичної операції перед тим, як обірвалося його молоде життя.

Минулого четверга, 23 липня, рідні, близькі, знайомі, односільчани й жителі інших сіл району, представники місцевої та обласної влади, товариші з військової служби і бойові побратими Сергія Цімботи прийшли попрощатися з оборонцем територіальної цілісності й суверенітету України в його рідному селі Синевир. Серед присутніх, котрі  віддали  шану і повагу герою-верховинцю і провели його в останню путь, а також висловили щиросердечні співчуття родині Цімботів, були і заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Михайло Рівіс, в. о. голови РДА Василь Маркович та голова районної ради Іван Ярема.

Чин похорону проходив у синевирській Свято-Успенській православній церкві. А поховали Сергія Цімботу з військовими почестями, під залпи пострілів та в супроводі оркестру, на місцевому цвинтарі біля могили його батька. Адже це було одним із останніх побажань Сергія, у разі того, якщо з ним щось трапиться, повідомила його сестра.